| Ονομασία προϊόντος | Γαλβανισμένη οκτάγωνη χρησιμότητα Πολωνοί Πολωνών γραμμών μετάδοσης ηλεκτρικής δύναμης χάλυβα με την |
|---|---|
| πιστοποιητικό | ISO9001 |
| Χρόνος ζωής | 50 έτη |
| Ανεκτικότητα | +/-2% |
| Υλικό | ΑΛΛΟΥ |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Τεχνητά υλικά |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Ισχύς | 10kv~550kv |
| Φόρεμα για | ΔΙΑΝΟΜΗ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΈΡΓΕΙΑΣ |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | 35ft |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πάχος | 130mm |
| Προστατευτικό επίπεδο | IP65 |
| Τύπος | 14m γαλβανισμένη χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα για τον πύργο μετάδοσης δύναμης 33kv |
|---|---|
| Χρώμα | οποιοιδήποτε |
| πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Χρόνος ζωής | 50 έτη |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Τύπος | 12m - 940dan γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός, υπαίθρια ηλεκτρική χρησιμότητα Πολωνοί μετάδοσης δύναμης |
|---|---|
| Μορφή | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| Επιφάνεια που τελειώνουν | εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Όνομα Προϊόντος | 132KV 16m γαλβανισμένη χρησιμότητα Πολωνοί χάλυβα ηλεκτροφόρων καλωδίων Πολωνού χάλυβα για τη εξορυκ |
|---|---|
| Ύψος | 11.8m |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης ζωγραφική |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ονομασία του προϊόντος | Στύλος από γαλβανισμένο χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |