| Τύπος | Μετάδοσης γραμμών ηλεκτρική χρησιμότητα Πολωνοί Πολωνού 33kv 10m δύναμης χάλυβα καυτής εμβύθισης γαλ |
|---|---|
| Χρώμα | οποιοδήποτε |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Τύπος | Η καυτή εμβύθιση γαλβάνισε την ηλεκτρική χρησιμότητα Πολωνοί Πολωνού 33kv 10m δύναμης χάλυβα για τη |
|---|---|
| Χρώμα | οποιοδήποτε |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Ύψος | 35ft |
|---|---|
| τύπος βραχιόνων | ενιαίος βραχίονας |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Τάση | 110KV |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Ύψος | 8m |
|---|---|
| Μορφή Πολωνού | 16 πλευρές |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Φορτίο | 5kN |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Ύψος | 25FT-45FT |
|---|---|
| Μορφή Πολωνού | Hexadecagon |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Φορτίο | 5kN |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Στυλ | πολυγωνικός πόλος |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Δάχος | 4mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Κοστούμι για | γραμμή διανομής ηλεκτρικής ενέργειας |
| Στυλ | πολυγωνικός πόλος |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Δάχος | 4mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Κοστούμι για | γραμμή διανομής ηλεκτρικής ενέργειας |
| Ύψος | 10m25m |
|---|---|
| Υλικό | Gr65 Q345 |
| Αξεσουάρ | μπουλόνια αγκύρων τοπ ΚΑΠ |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization ζωγραφική σκονών πίσσας |
| Όνομα Προϊόντος | 16M υψηλής έντασης ηλεκτρική χρησιμότητα Πολωνοί πύργων Πολωνού χάλυβα μετάδοσης γαλβανισμένη γραμμή |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Torlance διάστασης | + - 2% |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | 33KV διανομή ηλεκτρικής δύναμης |
| Ποιοτικός έλεγχος | ISO 9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization |