| Τύπος | ευθύς πόλος |
|---|---|
| Πρότυπο | ASTM Α 123 υπολογίζει κατά μέσο όρο περισσότερο από 86um |
| Δύναμη | 220KV |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Τύπος | ευθύς πόλος |
|---|---|
| Πρότυπο | ASTM Α 123 υπολογίζει κατά μέσο όρο περισσότερο από 86um |
| Εξουσία | 220KV |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Όνομα προϊόντων | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Torlance διάστασης | + - 2% |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
|---|---|
| Κοστούμι για | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Επιφάνεια theatmemt | γαλβανισμένος |
| Υλικό | Δύναμη παραγωγής περισσότερο από 345mpa, Gr65, S500 |
| μήκος | 25ft90ft, θα μπορούσαν να προσαρμοστούν |
| Ονομασία προϊόντος | Γαλβανισμένος πόλος δύναμης, χάλυβας 6m, 10m, 12m, πόλος Q235 δύναμης μετάδοσης ηλεκτρικής δύναμης 1 |
|---|---|
| Υψόμετρο | 10M |
| πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανεκτικότητα | +/-2% |
| Υψος | 14.5m |
|---|---|
| Μορφή Πολωνού | Οκταγωνικός |
| Πάχος | 2.75mm |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ασφάλτου γαλβανισμού |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Ποιοτικός έλεγχος | ISO 9001: 2008 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS (αμερικανική κοινωνία συγκόλλησης) Δ 1.1 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization πίσσα |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρική χρησιμότητα Πολωνοί χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Εγγύηση | 15 έτη |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
|---|---|
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Στυλ | Galvanization |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |