| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Torlance διάστασης | + - 2% |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Torlance διάστασης | + - 2% |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Torlance διάστασης | + - 2% |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Τύπος | ευθύς πόλος |
|---|---|
| Πρότυπο | ASTM Α 123 υπολογίζει κατά μέσο όρο περισσότερο από 86um |
| Εξουσία | 220KV |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Galvanization πάχος | Μέσος όρος 86um |
| Ανοχή της διάστασης | + - 2% |
|---|---|
| Αντίσταση στον άνεμο | 3-500χλμ/ώρα |
| Υλικό | GR50 GR65 S500 S355 |
| Υψόμετρο | 30FT 35FT 8 πλευρές ηλεκτρικοί πόλοι από χάλυβα για τη διανομή ενέργειας |
| συγκόλληση | Η συγκόλληση επιβεβαιώνεται με το διεθνές πρότυπο συγκόλλησης CWB |
| Υψόμετρο | 30FT |
|---|---|
| Τύπος βραχιόνων | διπλά όπλα |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 345 |
| Τετάρτη | 66kV |
| εμφάνιση | Τρυβώδης, τριγωνική, γωνιακή, πλέγμα |
| Υψος | 14.5m |
|---|---|
| Μορφή Πολωνού | Οκταγωνικός |
| Πάχος | 2.75mm |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ασφάλτου γαλβανισμού |
| Γραμμή Transmisson | 69kv |
|---|---|
| Χρήση | Γραμμή μετάδοσης διανομής δύναμης |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 460 |
| Ύψος | 30FT |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| όνομα | Πόλοι 12.20m χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα χάλυβα σωλήνων για την ηλεκτρική μετάδοση |
|---|---|
| Τύπος | Κύκλος, κωνικός |
| Μήκος | 525m |
| Υλικό | Q235, Q345, Gr65 |
| Πάχος | 2.5mm16mm |