| μορφή | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Tolance του dimenstion | +-2% |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
|---|---|
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Επιφάνεια theatmemt | Γαλβανισμένος |
| Υλικό | Δύναμη παραγωγής περισσότερο από 345mpa, Gr65, S500 |
| Μήκος | 25ft90ft, θα μπορούσαν να προσαρμοστούν |
| Ονομασία προϊόντος | Στύλος από γαλβανισμένο χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ονομασία | Γαλβανισμένο ηλεκτρικό Polygona 50m πόλοι etransmission Πολωνού χρησιμότητας χάλυβα |
|---|---|
| Τύπος | Κύκλος, κωνικός |
| Υλικό | Q235, Q345, Gr65 |
| Δάχος | 2.5mm16mm |
| Τελειωμένη επιφάνεια | Τεχνητά υλικά |
| Στυλ | OEM Steel Utility Pole for Transmission Line Project - ύψος 10m, πάχος 2,75mm, σχήμα οκταγώνου, στήρ |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζυγισμένα με ζεστό βύθισμα |
| Δάχος | 1mm 30mm |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Τροπολογία διαστάσεων | + - 2% |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Τρόπος οδών, εθνική οδός, αερολιμένας, στάδιο |
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός, οκτάγωνος |
| Ύψος | 4M-30M |
| Υλικό | Χάλυβας, Q235, Q345, Gr65 |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Torlance διάστασης | + - 2% |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | 40FT γαλβανισμένη χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα καυτής εμβύθισης για τη γραμμή trasmission |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός, οκτάγωνος |
| Ύψος | 4M-30M |
| Υλικό | Χάλυβας, Q235, Q345, Gr65 |
| Πάχος | 2.5mm16mm |