| Ανοχή της διάστασης | + - 2% |
|---|---|
| Αντίσταση στον άνεμο | 3-500χλμ/ώρα |
| Υλικό | GR50 GR65 S500 S355 |
| Υψόμετρο | 30FT 35FT 8 πλευρές ηλεκτρικοί πόλοι από χάλυβα για τη διανομή ενέργειας |
| συγκόλληση | Η συγκόλληση επιβεβαιώνεται με το διεθνές πρότυπο συγκόλλησης CWB |
| Υψόμετρο | 30FT |
|---|---|
| Τύπος βραχιόνων | διπλά όπλα |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 345 |
| Τετάρτη | 66kV |
| εμφάνιση | Τρυβώδης, τριγωνική, γωνιακή, πλέγμα |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση ηλεκτρικής ενέργειας |
| Galvanization πάχος | Μέσος όρος 86μm |
| Πρότυπο | ISO |
| Χρόνος ανελκυστήρων | 50 έτη |
| Γραμμή Transmisson | 69kv |
|---|---|
| Χρήση | Γραμμή μετάδοσης διανομής δύναμης |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 460 |
| Ύψος | 30FT |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| όνομα | Πόλοι 12.20m χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα χάλυβα σωλήνων για την ηλεκτρική μετάδοση |
|---|---|
| Τύπος | Κύκλος, κωνικός |
| Μήκος | 525m |
| Υλικό | Q235, Q345, Gr65 |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| Όνομα Προϊόντος | πόλοι χρησιμότητας χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Πιστοποιητικό | ISO9001/BV/ |
| Δυναμικό ηλεκτρικής ενέργειας | 10kV σε 220kV |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Στυλ | Galvanization |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Πρότυπο | ASTM Α 123 |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Στυλ | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Tolance του dimenstion | +-2% |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |