| Όνομα προϊόντων | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Torlance διάστασης | + - 2% |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Υλικό | δύναμη παραγωγής περισσότερο από 345mpa |
|---|---|
| Επιφάνεια | galvanization.average επένδυση περισσότερο από 80um |
| Χρόνος ζωής | 50 έτη |
| Ανοχή διάστασης | + - 2% |
| Σχέδιο του πόλου | ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Στυλ | πολυγωνικός πόλος |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Δάχος | 4 χιλιοστά |
| Ταχύτητα ανέμου | 160 χλμ. την ώρα |
| Δωμάτιο για | γραμμή διανομής ηλεκτρικής ενέργειας |
| Ονομασία του προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζεστή γαλβάνωση |
| Torlance διάστασης | + - 2% |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Στυλ | πολυγωνικός πόλος |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Δάχος | 4 χιλιοστά |
| Ταχύτητα ανέμου | 160 χλμ. την ώρα |
| Δωμάτιο για | γραμμή διανομής ηλεκτρικής ενέργειας |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Δάχος | 1mm 30mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Ανεκτικότητα | +/-2% |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Πρότυπο | ISO9001-2008 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWSD 1.1 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization |
| Όνομα προϊόντων | Γαλβανισμένη δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή ρεύματος |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Ανοχή της διάστασης | +-2% |
| Χρόνος ζωής | 50 έτη |
| Δύναμη | Υψηλής τάσης |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| όνομα | 69kv Q235 Q345 χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα μετάδοσης poels με τα διαγώνια όπλα |
|---|---|
| Πάχος | 3mm 4mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πρότυπο | ISO |
| Torlance | + - 2% |