| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Τύπος | Galvanization |
|---|---|
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Υλικό | Υψηλής αντοχής χαμηλοί δομικοί χάλυβες Q345 κραμάτων |
|---|---|
| Ανοχή | +/2% |
| βίδες αγκύρωσης | Προσαρμογή διαθέσιμη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Ύφος | Galvanization |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS (αμερικανική κοινωνία συγκόλλησης) Δ 1,1 με το ποσοστό τουλάχιστον 80%-100% penatration |
|---|---|
| Ανοχή | +/2% |
| Όνομα Προϊόντος | 2.75*127*248*10670mm GR, 345 πόλοι δύναμης χάλυβα MPA HDG, monopoles με AWS D1.1 για το Philippiness |
| Υλικό | Υψηλής αντοχής χαμηλοί δομικοί χάλυβες κραμάτων |
| βίδες αγκύρωσης | Προσαρμογή διαθέσιμη |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Πρότυπο | ISO 9001 |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από το τοπ πόλο |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από το τοπ πόλο |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Κοστούμι για | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από το τοπ πόλο |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |