| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Όνομα Προϊόντος | 40FT γαλβανισμένη χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα καυτής εμβύθισης για τη γραμμή trasmission |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός, οκτάγωνος |
| Ύψος | 4M-30M |
| Υλικό | Χάλυβας, Q235, Q345, Gr65 |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| όνομα | Πόλοι 16m χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα χάλυβα σωλήνων για την ηλεκτρική μετάδοση |
|---|---|
| Τύπος | Κύκλος, κωνικός |
| Μήκος | 525m |
| Υλικό | Q235, Q345, Gr65 |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| όνομα | 10kv-220kv εκλεπτυμένος πόλος ηλεκτρικής δύναμης Πολωνού χρησιμότητας χάλυβα για τη μετάδοση |
|---|---|
| Τύπος | Κύκλος, κωνικός |
| Υλικό | Q235, Q345, Gr65 |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| όνομα | Πόλοι 12.20m χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα χάλυβα σωλήνων για την ηλεκτρική μετάδοση |
|---|---|
| Τύπος | Κύκλος, κωνικός |
| Μήκος | 525m |
| Υλικό | Q235, Q345, Gr65 |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| Τύπος | S500MC γύρω από τα αντιδιαβρωτικά Γαλλία χρησιμότητας χάλυβα πρότυπα Πολωνού |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από την κορυφή |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| εφαρμογή | Τρόπος οδών, εθνική οδός, αερολιμένας, στάδιο |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός, οκτάγωνος |
| Ύψος | 4M-30M |
| Υλικό | Χάλυβας, Q235, Q345, Gr65 |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |
| Υλικό | Q345 |