| Συγκόλλησης | AWS D1.1 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Σχήμα | polygonal/κύκλος |
| Οπτική συνέλευση του προσαρτήματος φωτισμού | IP65 |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Όνομα Προϊόντος | επαγγελματικός φωτεινός σηματοδότης Πολωνός πόλων 6.5m τυποποιημένος για τον οδικό φωτισμό Πολωνός σ |
|---|---|
| Στυλ | Σύμφωνα με το αίτημα πελατών |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Εγγύηση | 25 έτη |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Όνομα Προϊόντος | Οκτάγωνος εκλεπτυμένος φωτεινός σηματοδότης Πολωνός 6m για τον οδικό φωτεινό σηματοδότη |
|---|---|
| Στυλ | Σύμφωνα με το αίτημα πελατών |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Εγγύηση | 15 έτη |
| Galvanization | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Συγκόλλησης | AWS D1.1 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization |
| Σχήμα | polygonal/κύκλος |
| Οπτική συνέλευση του προσαρτήματος φωτισμού | IP65 |
| Ταχύτητα ανέμου | 30m/s |
| Όνομα Προϊόντος | Οκτάγωνος εκλεπτυμένος φωτεινός σηματοδότης Πολωνός 6m για τον οδικό φωτεινό σηματοδότη |
|---|---|
| Στυλ | Σύμφωνα με το αίτημα πελατών |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Εγγύηση | 15 έτη |
| Galvanization | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Όνομα Προϊόντος | Καυτός υπαίθριος αυτόματος φωτεινός σηματοδότης Πολωνός με το σήμα φωτεινού σηματοδότη |
|---|---|
| Στυλ | Σύμφωνα με το αίτημα πελατών |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Εγγύηση | 25 έτη |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Όνομα Προϊόντος | φωτεινός σηματοδότης Πολωνός μήκους Q345 6m 12m για το σύστημα σημάτων κυκλοφορίας |
|---|---|
| Colar | οποιοδήποτε |
| βίδες αγκύρωσης | Προσαρμογή διαθέσιμη |
| Εγγύηση | 20 έτη |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Ειδικότητα | 2090ft |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Δάχος | 1-30 mm |
| Προστατευτικό επίπεδο | IP65 |
| Υλικό | δύναμη παραγωγής περισσότερο από 235mpa |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Τύπος | Φλάντζα |
| επιφάνεια treament | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | φωτισμός των δρόμων |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης ζωγραφική σκονών |
| Torlance διάστασης | + - 2% |