| Όνομα Προϊόντος | φω'τα Πολωνός βραχιόνων 6.5m τυποποιημένα ανθεκτικά διπλά/στάσεων των ενιαίων βραχιόνων σημάτων φωτε |
|---|---|
| Στυλ | Σύμφωνα με το αίτημα πελατών |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Εγγύηση | 25 έτη |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Όνομα Προϊόντος | ανθεκτικός ενιαίος δρόμος ελαφρύς Πολωνός σημάτων βραχιόνων Πολωνού φωτεινού σηματοδότη 6.5M με τα μ |
|---|---|
| Στυλ | Σύμφωνα με το αίτημα πελατών |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Εγγύηση | 25 έτη |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Όνομα Προϊόντος | φωτεινός σηματοδότης Πολωνός 11m γαλβανισμένος διπλός ενιαίος δρόμος ελαφρύς Πολωνός 6m σημάτων βραχ |
|---|---|
| Στυλ | Σύμφωνα με το αίτημα πελατών |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Εγγύηση | 25 έτη |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Τμήμα Πολωνού | Ενιαίο τμήμα |
|---|---|
| Χρώμα ζωγραφικής | Γραπτό χρώμα |
| Ελαφρύ Wattage | 30w 60w στο φως των οδηγήσεων |
| τύπος βραχιόνων | ένα ή δύο όπλα |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization και επίστρωμα σκονών |
| Ύψος | από 6m σε 12m |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Οπτική συνέλευση του προσαρτήματος φωτισμού | IP 65 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Matrerial | Q235, Q345, Gr65 |
|---|---|
| Μήκος | 6m15m |
| Δύναμη | 10 KV ~550 KV |
| εφαρμογή | Αστραπή |
| Εργασιακή ατμόσφαιρα του προσαρτήματος φωτισμού | -35 °C~+45 °C |
| Ύψος | 4.5m |
|---|---|
| εφαρμογή | Singnal τρόπων οδών |
| τύπος βραχιόνων | ενιαίο υποστήριγμα χάλυβα |
| Φωτεινός σηματοδότης | Οδηγήσεων ή σχέδιο πελατών |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization |
| Όνομα στοιχείου | Φωτεινός σηματοδότης Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Η λειτουργία Traffic Sign |
| τύπος βραχιόνων | ενιαίος βραχίονας |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Μορφή Πολωνού | Polygonal |
| Ύψος | 4m |
|---|---|
| εφαρμογή | Σημάδι κυκλοφορίας παραλιών |
| τύπος βραχιόνων | Διπλό υποστήριγμα |
| Φωτεινός σηματοδότης | LED |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization |
| Όνομα Προϊόντος | Gr65 4m/6m γαλβανισμένη προσαρμογή σημάτων οδικών ελαφριά Πολωνών διαθέσιμη |
|---|---|
| Colar | οποιοδήποτε |
| βίδες αγκύρωσης | Προσαρμογή διαθέσιμη |
| Εγγύηση | 20 έτη |
| baseplate | 600*600*20mm |