| Υλικό | δύναμη παραγωγής περισσότερο από 235mpa/345mpa |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Συγκόλλησης | aws d1.1, ποσοστό διείσδυσης 100% |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης, μέσο επίστρωμα 85um |
| Όνομα στοιχείου | Φωτεινός σηματοδότης Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Η λειτουργία Traffic Sign |
| τύπος βραχιόνων | ενιαίος βραχίονας |
| Φωτεινός σηματοδότης | Οδηγήσεων ή σχέδιο πελατών |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization |
| Ύψος | 3m |
|---|---|
| Εφαρμογή | Φωτεινός σηματοδότης οδών ταχείας κυκλοφορίας |
| Μήκος βραχιόνων | 1500mm |
| Φωτεινός σηματοδότης | Οδηγήσεων ή σχέδιο πελατών |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization |
| Αριθμός Μοντέλου | Σήμα κυκλοφορίας Πολωνός |
|---|---|
| Υλικό | Gr65 |
| Πάχος | 1mm30mm |
| Warrently | 15years |
| Διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Ανοχή | +/2% |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | υψηλός φωτισμός οδών χάλυβα ιστών των ενιαίων οδηγήσεων βραχιόνων 820m Πολωνός για την εθνική οδό Ε. |
| Πολωνός τελείωσε | γαλβανισμένος υψηλός πόλος ιστών |
| Όροι πληρωμής | T / T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs εβδομάδα |
| Ύψος | 6M 15M |
|---|---|
| Δύναμη παραγωγής μινίου | 355Mpa |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | 620mpa |
| Οπτική συνέλευση του προσαρτήματος φωτισμού | IP65 |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Solar/AC |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Υλικό | Q345 |
| βίδες αγκύρωσης | Προσαρμογή διαθέσιμη |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνοί |
|---|---|
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Υλικό | Q345 |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Εγγύηση | 15 έτη |
| Υλικό | S355JR |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Όνομα Προϊόντος | ανθεκτικός ενιαίος δρόμος ελαφρύς Πολωνός σημάτων βραχιόνων Πολωνού φωτεινού σηματοδότη 9m με τα μπο |
|---|---|
| Στυλ | Σύμφωνα με το αίτημα πελατών |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Εγγύηση | 25 έτη |
| baseplate | 600*600*20mm |