| Υλικό | S355JR |
|---|---|
| εφαρμογή | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510MM |
| Σχήμα | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Γαλβανισμός | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Solar/AC |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Υλικό | Q345 |
| βίδες αγκύρωσης | Προσαρμογή διαθέσιμη |
| Υλικό | S355JR |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Υψόμετρο | 20-40μ |
|---|---|
| Δάχος | 1-30 mm |
| Σχεδιασμός | ενάντια στο βαθμό 8 σεισμού |
| Χρώμα | Λευκό, ασημένιο. |
| Επεξεργασία με συγκόλληση | ΑΠΔ D1.1 |
| Υλικό | 235 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Ανοχή | +/-2% |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνοί εθνικών οδών Πολωνών φωτεινών σηματοδοτών καυτής ΕΜΒΎΘΙΣΗΣ 12M Q345 με |
| Μεταβλητή χρώματος | οποιοδήποτε χρώμα |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Εφαρμογή | δρόμος, εθνική οδός, οδός, τετράγωνο |
| Ανοχή | +/-2% |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνοί εθνικών οδών Πολωνών φωτεινών σηματοδοτών καυτής ΕΜΒΎΘΙΣΗΣ 12M Q345 με |
| Μεταβλητή χρώματος | οποιοδήποτε χρώμα |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Εφαρμογή | δρόμος, εθνική οδός, οδός, τετράγωνο |
| Ανοχή | +/2% |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | γαλβανισμένος φωτεινός σηματοδότης Πολωνοί καυτής ΕΜΒΎΘΙΣΗΣ πόλων χάλυβα πάχους S235 11.8m 3mm |
| Μεταβλητή χρώματος | Κάθε χρώμα |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| εφαρμογή | δρόμος, εθνική οδός, οδός, τετράγωνο |
| Ύψος | από 6m σε 15m |
|---|---|
| Δύναμη λαμπτήρων | 20w-400w |
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Οπτική συνέλευση του προσαρτήματος φωτισμού | IP 65 |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Όνομα Προϊόντος | Δρόμου φωτός πόλους |
|---|---|
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS (αμερικανική κοινωνία συγκόλλησης) Δ 1.1 |
| Υλικό | Q235 |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Torlance Dimenstion | + - 2% |