| όνομα προϊόντων | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Solar/AC |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Υλικό | Q345 |
| Μπουλόνια αγκύρων | Προσαρμογή διαθέσιμη |
| Ονομασία του προϊόντος | Στύλος από γαλβανισμένο χάλυβα |
|---|---|
| Τροφοδοσία ρεύματος | Solar/AC |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Υλικό | Q235 Q345 |
| Μπουλόνια αγκύρων | M12 |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Solar/AC |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Υλικό | Q345 |
| βίδες αγκύρωσης | Προσαρμογή διαθέσιμη |
| εφαρμογή | Εθνική οδός |
|---|---|
| Οπτική συνέλευση του προσαρτήματος φωτισμού | IP65 |
| Δύναμη λαμπτήρων | 20-400w |
| cerfication | ISO9001: 2015 |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Υψος | 11 μέτρα |
|---|---|
| Δάχος | 1-30 mm |
| Σχέδιο | ενάντια στο βαθμό 8 σεισμού |
| Χρώμα | Λευκό, ασημένιο. |
| Επεξεργασία με συγκόλληση | ΑΠΔ D1.1 |
| Υλικό | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Εφαρμογή | ΔΙΑΝΟΜΗ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΈΡΓΕΙΑΣ |
| Δάχος | 110mm |
| Σχήμα | Πολύγωνο |
| Galvanization | ASTM A123 |
| Υλικό | S355JR |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Υλικό | Q345 |
|---|---|
| Υψόμετρο | 8 μέτρα |
| Προστατευτική ποιότητα ανθεκτική σε ηλεκτροπληξίες | Αξία Ι |
| Η ανθεκτική στη διάβρωση απόδοση του περιβλήματος | ΚατηγορίαⅡ |
| Εργασιακή ατμόσφαιρα του προσαρτήματος φωτισμού | -35 °C~+45 °C |
| Μάρκα | milky way |
|---|---|
| Model Number | 69KV |