| Κώδικας | Δρόμου φωτός πόλους |
|---|---|
| Πάχος | 2.5mm 20mm |
| Ελαφρύ Wattage | 30w 120w |
| τύπος βραχιόνων | ενιαίος βραχίονας ή δίδυμα όπλα |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization και επίστρωμα σκονών |
| Ύψος | από 6m σε 15m |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Ανοχή | +/2% |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Υψηλός ηλιακός φωτεινός σηματοδότης Πολωνοί Performmance δαπανών 80W 9M με την ενέργεια δύναμης |
| Μεταβλητή χρώματος | Κάθε χρώμα |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| εφαρμογή | δρόμος, εθνική οδός, οδός, τετράγωνο |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος διπλός φωτισμός οδών Πολωνού φωτεινού σηματοδότη βραχιόνων δημοφιλής Πολωνός |
|---|---|
| Colar | οποιοδήποτε |
| βίδες αγκύρωσης | Προσαρμογή διαθέσιμη |
| Εγγύηση | 20 έτη |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Όνομα στοιχείου | Σήμα κυκλοφορίας ελαφρύς Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | πόλος βραχιόνων ιστών κυκλοφορίας |
| τύπος βραχιόνων | Ενιαίος βραχίονας, διπλός βραχίονας |
| Φωτεινός σηματοδότης | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization |
| Υλικό | δύναμη παραγωγής περισσότερο από 235mpa/345mpa |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Συγκόλλησης | aws d1.1, ποσοστό διείσδυσης 100% |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης, μέσο επίστρωμα 85um |
| Ύψος | από 6m σε 15m |
|---|---|
| Δύναμη λαμπτήρων | 20w-400w |
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Οπτική συνέλευση του προσαρτήματος φωτισμού | IP 65 |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Στυλ | Galvanization |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Ύψος | από 6m σε 15m |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Ύψος | 6M |
|---|---|
| Χρώμα ζωγραφικής | Μαύρο σχέδιο χρώματος ή πελατών |
| Τύπο φωτός | LED |
| ελαφριά μορφή | Τετραγωνικός τύπος |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization και επίστρωμα σκονών |
| Ύψος | 6M |
|---|---|
| Χρώμα ζωγραφικής | Μαύρο σχέδιο χρώματος ή πελατών |
| Τύπο φωτός | LED |
| ελαφριά μορφή | Τετραγωνικός τύπος |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization και επίστρωμα σκονών |