| Ξεπεράστε τον τύπο | Ενιαίος ή διπλός ξεπεράστε |
|---|---|
| Τοποθετημένος τύπος | Από τη φλάντζα ή χωρίς φλάντζα |
| Ελαφρύ Wattage | 30w στο φως των οδηγήσεων 60w |
| Υλικό | Q345, Q235, GR50 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization και επίστρωμα σκονών |
| Όνομα Προϊόντος | Διπλός βραχίονας ή ενιαίος φωτεινός σηματοδότης Πολωνός σημάτων βραχιόνων με το σύστημα κυκλοφορίας |
|---|---|
| Στυλ | Σύμφωνα με το αίτημα πελατών |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Εγγύηση | 25 έτη |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Όνομα Προϊόντος | Ανθεκτικός διπλός βραχίονας/ενιαίος φωτεινός σηματοδότης Πολωνός σημάτων βραχιόνων με τα μπουλόνια α |
|---|---|
| Στυλ | Σύμφωνα με το αίτημα πελατών |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Εγγύηση | 25 έτη |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Όνομα Προϊόντος | ανθεκτικός ενιαίος δρόμος ελαφρύς Πολωνός σημάτων βραχιόνων Πολωνού φωτεινού σηματοδότη 9m με τα μπο |
|---|---|
| Στυλ | Σύμφωνα με το αίτημα πελατών |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Εγγύηση | 25 έτη |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Όνομα Προϊόντος | ο ενιαίος δρόμος ελαφρύς Πολωνός σημάτων βραχιόνων Πολωνού φωτεινού σηματοδότη 8.55m σύνδεσε από τη |
|---|---|
| Στυλ | Σύμφωνα με το αίτημα πελατών |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Εγγύηση | 25 έτη |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Όνομα Προϊόντος | ανθεκτικός ενιαίος δρόμος ελαφρύς Πολωνός σημάτων βραχιόνων Πολωνού φωτεινού σηματοδότη 6m με τα μπο |
|---|---|
| Στυλ | Σύμφωνα με το αίτημα πελατών |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Εγγύηση | 25 έτη |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Όνομα Προϊόντος | 10m μήκους 7m διαγώνιο γαλβανισμένο βραχίονας Driveway ελαφριοί Πολωνοί με τα φω'τα |
|---|---|
| Colar | οποιοδήποτε |
| βίδες αγκύρωσης | Προσαρμογή διαθέσιμη |
| Εγγύηση | 20 έτη |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Υλικό | Q235 Q345 Q460 |
|---|---|
| εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Συγκόλληση | AWS D1.1 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Όνομα προϊόντων | Φωτεινός σηματοδότης Πολωνοί |
|---|---|
| Μήκος ανά τμήμα | μέσα σε 14m μιά φορά που διαμορφώνει χωρίς ένωση ολίσθησης |
| Υλικό | Q345 |
| Μορφή | Κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, Columniform, polygonal ή κωνικός |
| Torlance Dimenstion | + - 2% |
| Κώδικας | Δρόμου φωτός πόλους |
|---|---|
| Πάχος | 2.5mm 20mm |
| Ελαφρύ Wattage | 30w 120w |
| τύπος βραχιόνων | ενιαίος βραχίονας ή δίδυμα όπλα |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization και επίστρωμα σκονών |