| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Solar/AC |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Υλικό | Q345 |
| βίδες αγκύρωσης | Προσαρμογή διαθέσιμη |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Solar/AC |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Υλικό | Q235 |
| βίδες αγκύρωσης | M16 |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Solar/AC |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Υλικό | Q345 |
| βίδες αγκύρωσης | Προσαρμογή διαθέσιμη |
| Τύπος | 12m - 940dan γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός, υπαίθρια ηλεκτρική χρησιμότητα Πολωνοί μετάδοσης δύναμης |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δάχος | 2.5mm16mm |
| Τελειωμένη επιφάνεια | Τεχνητά υλικά |
| Υλικό | S355JR |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Υλικό | μέσο επίστρωμα περισσότερο από 345mpa |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Συγκόλληση | AWSD1.1, ποσοστό διείσδυσης 100% |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Μορφή | Κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, Columniform, polygonal ή κωνικός |
| Ανοχή | +/2% |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | γαλβανισμένος χάλυβας φωτεινός σηματοδότης Πολωνοί βραχιόνων 6m 10m Polygonal ενιαίος διαγώνιος για |
| Πολωνός τελείωσε | γαλβανισμένος υψηλός πόλος ιστών |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs εβδομάδα |
| Πάχος του γαλβανισμού | 60-80 μικρά |
|---|---|
| Χρώμα ζωγραφικής | Μαύρο και άσπρο χρώμα |
| Ελαφρύ Wattage | 30w σε 120w |
| Τύπος βραχιόνων | ενιαίος βραχίονας και διπλά όπλα |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization και επίστρωμα σκονών |
| Στυλ | Galvanization |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Όνομα Προϊόντος | Δρόμου φωτός πόλους |
|---|---|
| Ύψος | 6M 15M |
| Τύπο φωτός | Οδηγήσεων ή HPS |
| τύπος βραχιόνων | Ενιαίος ή διπλός βραχίονας |
| Πάχος τοίχων | 2.5mm 20mm |