| Ανοχή | +/2% |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | 10m galvanization καυτής εμβύθισης πιστοποιητικών Πολωνών ISO φωτεινών σηματοδοτών Q235 |
| Μεταβλητή χρώματος | Κάθε χρώμα |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| εφαρμογή | δρόμος, εθνική οδός, οδός, τετράγωνο |
| Οπτική συνέλευση του προσαρτήματος φωτισμού | IP 65 |
|---|---|
| Δύναμη λαμπτήρων | 400 W |
| Σχήμα | Γύρου |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Ταχύτητα ανέμου | 30m/s |
| Οπτική συνέλευση του προσαρτήματος φωτισμού | IP 65 |
|---|---|
| Δύναμη λαμπτήρων | 400 W |
| Σχήμα | Γύρου |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Ταχύτητα ανέμου | 30m/s |
| Ύψος | από 6m σε 15m |
|---|---|
| κοστούμι για | αερολιμένας, θαλάσσιος λιμένας, plaza, στάδιο, τετράγωνο, εθνική οδός, τρόπος οδών κ.λπ. |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Οπτική συνέλευση του προσαρτήματος φωτισμού | IP 65 |
|---|---|
| Δύναμη λαμπτήρων | 20w-400w |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Όνομα προϊόντων | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Solar/AC |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Υλικό | Q235 Q345 |
| Μπουλόνια αγκύρων | M12 |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Solar/AC |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Υλικό | Q345 |
| βίδες αγκύρωσης | Προσαρμογή διαθέσιμη |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Solar/AC |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Υλικό | Q345 |
| βίδες αγκύρωσης | Προσαρμογή διαθέσιμη |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Solar/AC |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Υλικό | Q235 Q345 |
| βίδες αγκύρωσης | M12 |
| Ύψος | CUSTOMIZAD |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρο επίστρωμα |
| Πάχος | 1mm30mm |
| Επιφάνεια επεξεργασίας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| CERFIFITION | ISO9001: 2008 |