| Ανοχή | +/2% |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Polygonal στρογγυλός διαγώνιος γαλβανισμένος χάλυβας φωτεινός σηματοδότης Πολωνοί βραχιόνων με τα σχ |
| Μεταβλητή χρώματος | Κάθε χρώμα |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| εφαρμογή | δρόμος, εθνική οδός, οδός, τετράγωνο |
| Οπτική συνέλευση του προσαρτήματος φωτισμού | IP 65 |
|---|---|
| Δύναμη λαμπτήρων | 400 W |
| Σχήμα | Γύρου |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Ταχύτητα ανέμου | 30m/s |
| Ανοχή | +/2% |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | γαλβανισμένος φωτεινός σηματοδότης Πολωνοί καυτής ΕΜΒΎΘΙΣΗΣ πόλων χάλυβα πάχους S235 5m 3mm |
| Μεταβλητή χρώματος | Κάθε χρώμα |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| εφαρμογή | δρόμος, εθνική οδός, οδός, τετράγωνο |
| Στυλ | Galvanization |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Ανοχή | +/2% |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Polygonal στρογγυλός διαγώνιος γαλβανισμένος χάλυβας φωτεινός σηματοδότης Πολωνοί βραχιόνων με τα σχ |
| Μεταβλητή χρώματος | Κάθε χρώμα |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| εφαρμογή | δρόμος, εθνική οδός, οδός, τετράγωνο |
| Ανοχή | +/2% |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | φωτεινός σηματοδότης Πολωνοί Systerm ηλιακής ενέργειας ύψους 9m με τον ενιαίο βραχίονα |
| Πολωνός τελείωσε | γαλβανισμένος υψηλός πόλος ιστών |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs εβδομάδα |
| Στυλ | Galvanization |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Όνομα Προϊόντος | Δρόμου φωτός πόλους |
|---|---|
| Ύψος | 6M 15M |
| Τύπο φωτός | Οδηγήσεων ή HPS |
| τύπος βραχιόνων | Ενιαίος ή διπλός βραχίονας |
| Πάχος τοίχων | 2.5mm 20mm |
| Υλικό | δύναμη παραγωγής περισσότερο από 235mpa/345mpa |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Συγκόλλησης | aws d1.1, ποσοστό διείσδυσης 100% |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης, μέσο επίστρωμα 85um |
| Ύψος | από 6m σε 15m |
|---|---|
| Ένωση των πόλων | Τρόπος ενθέτων, innerflange τρόπος, πρόσωπο με πρόσωπο κοινός τρόπος |
| Οπτική συνέλευση του προσαρτήματος φωτισμού | IP 65 |
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |