| Ανοχή | +/-2% |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | γαλβανισμένος φωτεινός σηματοδότης Πολωνός καυτής ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ 8m με τον ενιαίο βραχίονα |
| Μεταβλητή χρώματος | οποιοδήποτε χρώμα |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Εφαρμογή | δρόμος, εθνική οδός, οδός, τετράγωνο |
| Ύψος | από 6m σε 15m |
|---|---|
| Κοστούμι για | αερολιμένας, θαλάσσιος λιμένας, plaza, στάδιο, τετράγωνο, εθνική οδός, τρόπος οδών κ.λπ. |
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Οπτική συνέλευση του προσαρτήματος φωτισμού | IP 65 |
| Ταχύτητα ανέμου | 160KM/H |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Solar/AC |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Υλικό | Q235 Q345 |
| βίδες αγκύρωσης | M12 |
| Στυλ | Galvanization |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Υλικό | Q345, Q235 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Ύψος | από 6m σε 15m |
| Οπτική συνέλευση του προσαρτήματος φωτισμού | IP65 |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Ύψος | από 6m σε 15m |
|---|---|
| κοστούμι για | αερολιμένας, θαλάσσιος λιμένας, plaza, στάδιο, τετράγωνο, εθνική οδός, τρόπος οδών κ.λπ. |
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Οπτική συνέλευση του προσαρτήματος φωτισμού | IP 65 |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Ανοχή | +/-2% |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Στρογγυλός διπλός διαγώνιος γαλβανισμένος χάλυβας φωτεινός σηματοδότης Πολωνοί Q345 βραχιόνων |
| Μεταβλητή χρώματος | οποιοδήποτε χρώμα |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Εφαρμογή | δρόμος, εθνική οδός, οδός, τετράγωνο |
| Ανοχή | +/-2% |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνοί εθνικών οδών Πολωνών φωτισμού οδών καυτής εμβύθισης 12M S345 με τα δια |
| Μεταβλητή χρώματος | οποιοδήποτε χρώμα |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Εφαρμογή | δρόμος, εθνική οδός, οδός, τετράγωνο |
| Ανοχή | +/2% |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνοί εθνικών οδών Πολωνών φωτεινών σηματοδοτών καυτής ΕΜΒΎΘΙΣΗΣ 12M Q345 με |
| Μεταβλητή χρώματος | Κάθε χρώμα |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| εφαρμογή | δρόμος, εθνική οδός, οδός, τετράγωνο |
| Πάχος του γαλβανισμού | 60-80microns |
|---|---|
| Χρώμα ζωγραφικής | Μαύρο και άσπρο χρώμα |
| Ελαφρύ Wattage | 30w σε 120w |
| Τύπος βραχιόνων | ενιαίος βραχίονας και διπλά όπλα |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization και επίστρωμα σκονών |