| Ανοχή | +/2% |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Ενέργεια - φωτεινός σηματοδότης Πολωνοί ύψους pole10m αποταμίευσης με τα σχέδια |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| εφαρμογή | δρόμος, εθνική οδός, οδός, τετράγωνο |
| Μάρκα | MilkyWay |
| Ανοχή | +/2% |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | 4w 1.72m ο κήπος ανάβει το νέο κήπο Πολωνών jy-0008a-4w-s2-31w-PIR φωτεινών σηματοδοτών σχεδίου |
| Μεταβλητή χρώματος | Κάθε χρώμα |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| εφαρμογή | δρόμος, εθνική οδός, οδός, τετράγωνο |
| Τροποποιημένο | ένα δοχείο 40 HQ |
|---|---|
| Σχήμα | Κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, Columniform, polygonal ή κωνικός |
| Δύναμη | 22kv~550kv |
| Όρος τιμής | EXW, FOB |
| Ανεκτικότητα | +/-2% |
| Ύψος | από 6m σε 15m |
|---|---|
| κοστούμι για | αερολιμένας, θαλάσσιος λιμένας, plaza, στάδιο, τετράγωνο, εθνική οδός, τρόπος οδών κ.λπ. |
| Δύναμη λαμπτήρων | 20w-400w |
| Σχήμα | Κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, Columniform, polygonal ή κωνικός |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Στυλ | Γαλβανισμένος |
|---|---|
| Επεξεργασία Suface | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Δύναμη λαμπτήρων | 20w-400w |
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Ύψος | από 6m σε 15m |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Πρότυπα | ISO9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| ανοχή | +/-2% |
| Ύψος | από 6m σε 15m |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 160KM/H |
| Πρότυπα | ISO9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/-2% |
| Όνομα στοιχείου | Σήμα κυκλοφορίας ελαφρύς Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | πόλος βραχιόνων ιστών κυκλοφορίας |
| τύπος βραχιόνων | Ενιαίος βραχίονας, διπλός βραχίονας |
| Φωτεινός σηματοδότης | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization |
| Όνομα στοιχείου | Φωτεινός σηματοδότης Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Η λειτουργία Traffic Sign |
| τύπος βραχιόνων | ενιαίος βραχίονας |
| Φωτεινός σηματοδότης | Οδηγήσεων ή σχέδιο πελατών |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization |
| Υλικό | δύναμη παραγωγής περισσότερο από 235mpa/345mpa |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Συγκόλλησης | aws d1.1, ποσοστό διείσδυσης 100% |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης, μέσο επίστρωμα 85um |