| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Υλικό | q235 q345 gr65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Χρώμα | τελωνειακή απαίτηση |
| επιφάνεια treament | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| όνομα | τυποποιημένος ηλεκτρικός γαλβανισμένος πόλος χάλυβα πόλων 45FT 3mm Φιλιππίνες NEA |
|---|---|
| Σχεδιασμός | δύο τμήμα |
| Ύψος | 45ft |
| thickenss | 3 χιλιοστά |
| Φορτίο σχεδίου | 500 KG |
| όνομα | τυποποιημένος ηλεκτρικός γαλβανισμένος πόλος χάλυβα πόλων 90ft Φιλιππίνες NGCP |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Τρία τμήμα |
| Ύψος | 90FT |
| thickenss | 810mm |
| Φορτίο σχεδίου | 2500kg |
| όνομα | 69KV 45FT τυποποιημένος ηλεκτρικός γαλβανισμένος πόλος χάλυβα πόλων 2 Φιλιππινών NEA segements |
|---|---|
| Σχεδιασμός | δύο segements |
| Ύψος | 45ft |
| thickenss | 3 χιλιοστά |
| Φορτίο σχεδίου | 500 KG |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Κοστούμι για | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Υλικό | δύναμη παραγωγής περισσότερο από 345mpa |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Υλικό | S355JR |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Ανοχή της διάστασης | + - 2% |
|---|---|
| Αντίσταση στον άνεμο | 3-500χλμ/ώρα |
| Υλικό | GR50 GR65 S500 S355 |
| Υψόμετρο | 80FT 3τομέα 1200kg/1680kg/2000kg Φιλιππίνες NGCP Στελέχη από ηλεκτρικό χάλυβα |
| συγκόλληση | Η συγκόλληση επιβεβαιώνεται με το διεθνές πρότυπο συγκόλλησης CWB |
| Μήκος ανά τμήμα | μέσα σε 14m μιά φορά που διαμορφώνει χωρίς ένωση ολίσθησης |
|---|---|
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Ανοχή | +/2% |