| Μήκος ανά τμήμα | μέσα σε 14m μιά φορά που διαμορφώνει χωρίς ένωση ολίσθησης |
|---|---|
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Ανοχή | +/2% |
| όνομα | facrory τιμή πόλων χάλυβα 25FT 2.5mm Φιλιππίνες NEA τυποποιημένη ηλεκτρική |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Ένα τμήμα |
| Ύψος | 25ft |
| thickenss | 2.5mm |
| Φορτίο σχεδίου | 300kg |
| όνομα | πόλος δύναμης χρησιμότητας 9m 3.8mm ηλεκτρικός Μαλαισία με FRP |
|---|---|
| Σχεδιασμός | 9m 3.8mm |
| Ύψος | 12m |
| thickenss | 3.8mm |
| Φορτίο σχεδίου | 150 250 450 500kg |
| Υλικό | S355JR |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Υλικό | S355JR |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Υλικό | S355JR |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| όνομα | facrory τιμή πόλων χάλυβα 35FT 3mm Φιλιππίνες NEA τυποποιημένη ηλεκτρική |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Ένα τμήμα |
| Ύψος | 35ft |
| thickenss | 3 χιλιοστά |
| Φορτίο σχεδίου | 500 KG |
| Υλικό | Παραδοσιακή στήλη χάλυβα της Ακτής του Ελεφαντοστού 200dan 650dan 1000dan για τη μετάδοση |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Galvanization πρότυπα | ASTM A123 |
| Συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρική δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| Πάχος | 310mm |
| Στυλ | Galvanization |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |