| Ανοχή της διάστασης | + - 2% |
|---|---|
| Αντίσταση στον αέρα | 3-500χλμ/ώρα |
| Υλικό | S355 |
| Υψος | 11 μ. |
| συγκόλληση | Η συγκόλληση επιβεβαιώνεται με το διεθνές πρότυπο συγκόλλησης CWB |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνοί |
|---|---|
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Υλικό | Q345 |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Εγγύηση | 15 έτη |
| Υλικό | δύναμη παραγωγής περισσότερο από 235mpa |
|---|---|
| Τύπος | Τύπος φλαντζών |
| Ύψος | 6m 7m 8m |
| Δάχος | 4mm 3mm 2.75mm |
| Ανοχή της διάστασης | + - 2% |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |