| Ύψος | 15m |
|---|---|
| Δύναμη | 10-550kv |
| Αγορά | Μπανγκλαντές |
| Πάχος | 4mm/5mm |
| Υλικό | GR65 δύναμη παραγωγής περισσότερο από 460mpa |
| Υλικό | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Εφαρμογή | ΔΙΑΝΟΜΗ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΈΡΓΕΙΑΣ |
| Δάχος | 1-10 mm |
| Σχήμα | Πολύγωνο |
| Galvanization | ASTM A123 |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Ηλεκτροφόρο καλώδιο διανομής |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Galvanization πάχος | Υπολογίστε κατά μέσο όρο περισσότερο από 86um |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης ζωγραφική |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Ηλεκτροφόρο καλώδιο διανομής |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Galvanization πάχος | Υπολογίστε κατά μέσο όρο περισσότερο από 86um |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |