| όνομα | Η των Φιλιππινών NGCP ηλεκτρική μετάδοση Πολωνοί δύναμης χρησιμότητας καυτής εμβύθισης γαλβανισμένη |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Οι Φιλιππίνες NGCP |
| Ύψος | 45FT 90FT |
| thickenss | 320mm |
| Θύρα | πάντα Σαγκάη |
| όνομα | HT NGCP ΤΥΠΩΝ HS 60FT γαλβανισμένος πρότυπα χάλυβας Πολωνός με 45mm Thickenss |
|---|---|
| Σχεδιασμός | HT NGCP ΤΥΠΩΝ HS 60FT γαλβανισμένος πρότυπα χάλυβας Πολωνός με 45mm Thickenss |
| Ύψος | 60ft |
| thickenss | 45mm |
| Φορτίο σχεδίου | 1280kg |
| όνομα | Τυποποιημένος 15m ηλεκτρικός πόλος χάλυβα στηλών της Μαλαισίας με FRP και τα σημάδια |
|---|---|
| Σχεδιασμός | 15m 510kg 2sections |
| Ύψος | 15m |
| thickenss | 7.2mm |
| Φορτίο σχεδίου | 510KG |
| όνομα | Ηλεκτρική χρησιμότητα Πολωνοί χάλυβα της Μαλαισίας ηλεκτρική ισχυρή με FRP 9m 7.2mm |
|---|---|
| Ύψος | 9m |
| thickenss | 7.2mm |
| Φορτίο σχεδίου | 510KG |
| Θύρα | πάντα Σαγκάη |
| όνομα | τυποποιημένη ηλεκτρική στήλη Πολωνών χάλυβα 70FT 2cections 2000kg Φιλιππίνες NGCP |
|---|---|
| Ύψος | 70FT |
| thickenss | 5MM |
| Φορτίο σχεδίου | 2000kg |
| Θύρα | πάντα Σαγκάη |
| όνομα | GR 65 μετάδοση δύναμης Πολωνών γραμμών μετάδοσης 11.9m 33kv Πολωνοί σωληνοειδής Πολωνός για το υπερυ |
|---|---|
| Σχεδιασμός | GR65 11.9m |
| Ύψος | 11.9m |
| thickenss | 320mm |
| Φορτίο σχεδίου | Απαίτηση πελατών |
| όνομα | γαλβανισμένος A123 χάλυβας Πολωνός, εμπορικοί Πολωνοί 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN ASTM |
|---|---|
| Σχεδιασμός | γαλβανισμένος A123 χάλυβας Πολωνός 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN ASTM |
| Ύψος | 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN |
| thickenss | 3mm 4mm 5mm |
| Φορτίο σχεδίου | 500DAN 1000DAN 1600DAN |
| Ύψος | 20100ft |
|---|---|
| Δύναμη | 69KV |
| Αγορά | Philppines, Αφρική |
| Πάχος | 130mm |
| Υλικό | δύναμη παραγωγής περισσότερο από 345mpa 460mpa |
| όνομα | 90FT 2 segements άμεσος πόλος χάλυβα ενταφιασμών ηλεκτρικός μονοπωλιακός |
|---|---|
| Σχεδιασμός | 90FT 2 segements |
| Ύψος | 90FT |
| thickenss | 6mm 8mm |
| Φορτίο σχεδίου | 2000kg |
| όνομα | 14m 2500dan 2 ηλεκτρικός χάλυβας Πολωνός, γαλβανισμένος Πολωνός ενταφιασμών Segements άμεσος μονοπωλ |
|---|---|
| Σχεδιασμός | 14m 2500dan |
| Ύψος | 14m |
| thickenss | 6mm 8mm |
| Φορτίο σχεδίου | 2500dan |