| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Υλικό | q235 q345 gr65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Τύπος | Ενταφιασμός |
| επιφάνεια treament | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Υλικό | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35 m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Τύπος | Ταφή |
| Επιφάνεια Treament | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Υλικό | q235 q345 gr65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Τύπος | Φλάντζα |
| επιφάνεια treament | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| όνομα | τυποποιημένος ηλεκτρικός γαλβανισμένος πόλος χάλυβα πόλων 90ft Φιλιππίνες NGCP |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Τρία τμήμα |
| Ύψος | 90FT |
| thickenss | 810mm |
| Φορτίο σχεδίου | 2500kg |
| όνομα | 69KV 45FT τυποποιημένος ηλεκτρικός γαλβανισμένος πόλος χάλυβα πόλων 2 Φιλιππινών NEA segements |
|---|---|
| Σχεδιασμός | δύο segements |
| Ύψος | 45ft |
| thickenss | 3 χιλιοστά |
| Φορτίο σχεδίου | 500 KG |
| Υλικό | q235 q345 gr65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Τύπος | Ενταφιασμός |
| επιφάνεια treament | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Υλικό | δύναμη παραγωγής περισσότερο από 345mpa 460mpa |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Τύπος | Ενταφιασμός |
| επιφάνεια treament | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Υλικό | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | YiXing |
| Τύπος | Ταφή |
| treament επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| όνομα | facrory τιμή πόλων χάλυβα 25FT 2.5mm Φιλιππίνες NEA τυποποιημένη ηλεκτρική |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Ένα τμήμα |
| Ύψος | 25ft |
| thickenss | 2.5mm |
| Φορτίο σχεδίου | 300kg |