| όνομα | facrory τιμή πόλων χάλυβα 35FT 3mm Φιλιππίνες NEA τυποποιημένη ηλεκτρική |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Ένα τμήμα |
| Ύψος | 35ft |
| thickenss | 3 χιλιοστά |
| Φορτίο σχεδίου | 500 KG |
| Μήκος ανά τμήμα | μέσα σε 14m μιά φορά που διαμορφώνει χωρίς ένωση ολίσθησης |
|---|---|
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Ανοχή | +/2% |
| όνομα | 12m 800daN 1600daN άμεσος πόλος χάλυβα ενταφιασμών ηλεκτρικός μονοπωλιακός |
|---|---|
| Σχεδιασμός | 11.9m-ένα παράγραφος 12m-δύο τμήμα |
| Ύψος | 12m |
| thickenss | 3 χιλιοστά |
| Φορτίο σχεδίου | 800daN 1600daN |
| όνομα | ηλεκτρική τιμή εργοστασίων πόλων χάλυβα 9.4m 11.6m 13.8m 693.23daN |
|---|---|
| Σχεδιασμός | 9.4m 11.6m 13.8m 693.23daN |
| Ύψος | 9.4m 11.6m 13.8m |
| thickenss | 3 χιλιοστά |
| Φορτίο σχεδίου | 693dan |
| Υλικό | δύναμη παραγωγής περισσότερο από 235mpa/345mpa |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Συγκόλλησης | aws d1.1, ποσοστό διείσδυσης 100% |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης, μέσο επίστρωμα 85um |
| όνομα | ηλεκτρική τιμή εργοστασίων πόλων χάλυβα 10m-200dan 12m-200dan Τόγκο |
|---|---|
| Σχεδιασμός | 10m-200dan 12m-200dan Τόγκο |
| Ύψος | 10m 12m |
| thickenss | 3 χιλιοστά |
| Φορτίο σχεδίου | 200dan |
| όνομα | 75FT τυποποιημένος ηλεκτρικός γαλβανισμένος πόλος χάλυβα πόλων 2 Φιλιππινών NGCP segements |
|---|---|
| Σχεδιασμός | 75FT τυποποιημένος ηλεκτρικός γαλβανισμένος πόλος χάλυβα πόλων 2 Φιλιππινών NGCP segements |
| Ύψος | 90FT |
| thickenss | 45mm |
| Φορτίο σχεδίου | 1280kg |
| όνομα | Τόγκο 9m πόλος χάλυβα 200dan με το μέσο επίστρωμα 100 μικρό για το αντι διαβρωτικό painiitng |
|---|---|
| Σχεδιασμός | 9m 200dan |
| Ύψος | 9m |
| thickenss | 2.75mmmm |
| Φορτίο σχεδίου | 200dan |
| όνομα | 12m 4000dan ηλεκτρική μετάδοση Πολωνοί δύναμης χρησιμότητας καυτής εμβύθισης γαλβανισμένη με τα εξαρ |
|---|---|
| Σχεδιασμός | 12m-4000dan |
| Ύψος | 12m |
| thickenss | 320mm |
| Φορτίο σχεδίου | 4000dan |
| όνομα | μέταλλο Πολωνός 20m 24m 27m 30mGalvanized με την καλύτερη τιμή ποιότητας και εργοστασίων |
|---|---|
| Σχεδιασμός | 20m 24m 27m 30mGalvanized |
| Ύψος | 20m 24m 27m 30m |
| thickenss | 320mm |
| Φορτίο σχεδίου | 12-40KN |