| όνομα | αφρικανικός γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός 9m 10m με 2.75mm3mm Thickenss |
|---|---|
| Σχεδιασμός | αφρικανικός γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός 9m 10m με 2.75mm3mm Thickenss |
| Ύψος | 9m 10m |
| thickenss | 2.75-4 |
| Φορτίο σχεδίου | 200 400 650 800dan |
| όνομα | ηλεκτρικό γαλβανισμένο φορτίο σχεδίου Πολωνού 2000kg χάλυβα 45100FT Φιλιππίνες NGCP |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Ένα τμήμα |
| Ύψος | 45100ft |
| thickenss | 320mm |
| Φορτίο σχεδίου | 2000kg |
| όνομα | ο τύπος 3 χάλυβας Πολωνός φλαντζών 90FT Segements γαλβάνισε Πολωνό μονοπωλιακό με την πίσσα |
|---|---|
| Σχεδιασμός | τύπος 3 φλαντζών 90FT Segements |
| Ύψος | 90FT |
| thickenss | 6mm 8mm |
| Φορτίο σχεδίου | 2500dan |
| όνομα | ηλεκτρική στήλη μετάδοσης 11m 3.8mm 2section FRP Μαλαισία |
|---|---|
| Σχεδιασμός | 2 τμήμα |
| Ύψος | 11m |
| thickenss | 3.8mm |
| Θύρα | πάντα Σαγκάη |
| όνομα | τύπος φλαντζών 100ft 3 τμήματα γαλβανισμένου χάλυβα Πολωνός με την αναρρίχηση των βαθμίδων |
|---|---|
| Σχεδιασμός | τύπος φλαντζών 100ft 3 τμήματα |
| Ύψος | 100ft |
| thickenss | 6mm 8mm10mm |
| Φορτίο σχεδίου | Η multidirectional πίεση |
| όνομα | παραδοσιακός ηλεκτρικός χάλυβας Πολωνός των Φιλιππινών τύπων φλαντζών 30.5m |
|---|---|
| Σχεδιασμός | τύπος Φιλιππίνες φλαντζών 30.5m |
| Ύψος | 100ft |
| thickenss | 10mm 12mm 14mm |
| Φορτίο σχεδίου | Η multidirectional πίεση |
| όνομα | τυποποιημένη ηλεκτρική στήλη ενταφιασμών 2000kg Φιλιππίνες NGCP 70FT άμεση |
|---|---|
| Ύψος | 70FT |
| thickenss | 5MM |
| Φορτίο σχεδίου | 2000kg |
| Θύρα | πάντα Σαγκάη |
| όνομα | Οκτάγωνος ηλεκτρικός χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός για τη γραμμή 69KV διανομής δύναμης |
|---|---|
| Σχεδιασμός | 69kv |
| Ύψος | 25FT 30FT 40FT 45FT |
| thickenss | 2.5MM 2.75MM 3MM |
| Φορτίο σχεδίου | 500kg 750kg |
| όνομα | Ενιαίος γαλβανισμένος 69kv χάλυβας εμπορικοί ελαφριοί Πολωνοί 400mm κυκλωμάτων πίσσα μήκους |
|---|---|
| Ύψος | 20100ft |
| thickenss | 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| Φορτίο σχεδίου | 500-2000kg |
| Θύρα | πάντα Σαγκάη |
| όνομα | Ενιαίος γαλβανισμένος 69kv χάλυβας εμπορικοί ελαφριοί Πολωνοί 400mm κυκλωμάτων πίσσα μήκους |
|---|---|
| Ύψος | 20100ft |
| thickenss | 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| Φορτίο σχεδίου | 500-2000kg |
| Θύρα | πάντα Σαγκάη |