| Υλικό | Q234 Q345 GR65 |
|---|---|
| Ύψος | Προσαρμοσμένο αίτημα |
| certifition | ΤΟΥ BV |
| Πάχος | 1mm30mm |
| Μορφή | Οκτάγωνος |
| Υλικό | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση του τόπου | YIXING |
| Τύπος | Η ταφή |
| επεξεργασία επιφάνειας | Ζεστή γαλβάνωση |
| Υλικό | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Τύπος | Ενταφιασμός |
| Επιφάνεια Treament | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Υλικό | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Τύπος | Ενταφιασμός |
| Επιφάνεια Treament | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Υλικό | Q235 GR65 SS400 |
|---|---|
| Η διάρκεια ζωής | 50 χρόνια |
| Εξουσιοδότηση | 15 χρόνια |
| Δύναμη | 10-550kv |
| Δάχος | 1-30 mm |
| Υλικό | Q235 GR65 SS400 |
|---|---|
| Η διάρκεια ζωής | 50 χρόνια |
| Εγγύηση | 15 χρόνια |
| Δύναμη | 10-550kv |
| Δάχος | 1-30 mm |
| Υλικό | Q235 Q345 |
|---|---|
| Υψόμετρο | 5m 6m |
| Προστατευτική ποιότητα ανθεκτική σε ηλεκτροπληξίες | Αξία Ι |
| Η ανθεκτική στη διάβρωση απόδοση του περιβλήματος | ΚατηγορίαⅡ |
| Εργασιακή ατμόσφαιρα του προσαρτήματος φωτισμού | -35 °C~+45 °C |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Υλικό | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35 m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Τύπος | Ταφή |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |