| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρικός γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| Υλικό | SteelQ235, Q345 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 355 |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένη δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Σχήμα | οκτάγωνος |
| Δυναμικό ηλεκτρικής ενέργειας | 10kV σε 220kV |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| διάρκεια ζωής | 15years |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | 35FT |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πάχος | 3mm 2.75mm |
| Προστατευτικό επίπεδο | IP65 |
| Ονομασία προϊόντος | 9μ Σιδηρουργικός στύλος, στύλος φωτισμού δρόμου, στύλος χάλυβα θερμής ψύξης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατανομή ισχύος |
| Υλικό | Gr65 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 460 MPa |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |
| Όνομα προϊόντων | Δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή δύναμης |
| Υλικό | Gr65 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 460 |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |
| Ονομασία προϊόντος | Δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| Υλικό | S355JR= ASTM A572 Gr50 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 345 |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |
| Ανοχή της διάστασης | + - 2% |
|---|---|
| Αντίσταση ανέμου | 3-500χλμ/ώρα |
| Υλικό | GR50 GR65 S500 S355 |
| Υψος | 69KV 45ft |
| Συγκόλληση | Η συγκόλληση επιβεβαιώνεται με το διεθνές πρότυπο συγκόλλησης CWB |
| Ανοχή της διάστασης | + - 2% |
|---|---|
| Αντίσταση ανέμου | 3-500χλμ/ώρα |
| Υλικό | GR50 GR65 S500 S355 |
| Υψος | 69KV 16μ |
| Συγκόλληση | Η συγκόλληση επιβεβαιώνεται με το διεθνές πρότυπο συγκόλλησης CWB |
| Στυλ | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Tolance του dimenstion | +-2% |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |