| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από το τοπ πόλο |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από το τοπ πόλο |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρική δύναμη Πολωνοί χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | διανομή ηλεκτρικής δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 ΤΟ EN 1011-1, ΤΟ EN 1011-2 ΤΟΥ /BS ΤΩΝ BS |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |
| Όνομα Προϊόντος | πόλος ηλεκτρικής δύναμης |
|---|---|
| Δύναμη | 220KV |
| Υλικό | Gr65 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Όνομα προϊόντων | Δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή δύναμης |
| Υλικό | Gr65 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 460 |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |
| Τύπος | Ενιαίο εργοστάσιο Πολωνού ηλεκτρικής δύναμης Πολωνού χάλυβα CCTV βραχιόνων στην Κίνα |
|---|---|
| Χρώμα | οποιοδήποτε |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Κλάση | Κατηγορία Α ή Β |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Σφραγίδα Πολωνού | Τοπ συγκόλληση πιάτων χάλυβα |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Τεχνητά υλικά |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg εφαρμόζονται σε 50cm από τον άνω στύλο |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Φόρεμα για | ΔΙΑΝΟΜΗ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΈΡΓΕΙΑΣ |