| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρική ενέργεια Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Δύναμη | 110KV |
| κοστούμι για | Γραμμή μετάδοσης δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | πόλος ηλεκτρικής δύναμης |
|---|---|
| Δύναμη | 11KV |
| Υλικό | ASTM A572 Gr50 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα Glavanization | Υπολογίστε κατά μέσο όρο περισσότερο από 86um |
| Όνομα Προϊόντος | 110KV 25M |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 7m30m |
| Τάση | 132kV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Δάχος | 1mm 30mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Ανεκτικότητα | +/-2% |
| Όνομα Προϊόντος | πόλος ηλεκτρικής δύναμης |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Σχέδιο ή κατασκευή συνήθειας |
| Ύψος | 14M ή άλλο ύψος |
| Τάση | 10kv, 33kv, 69kv, 110kv, 132kv, 220kv, 400kv |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Υλικό | Q345, Q235 |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Όνομα προϊόντων | Δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| Υλικό | S355JR= ASTM A572 Gr50 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 345 |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |
| Όνομα Προϊόντος | 11.8M ηλεκτρικός Πολωνός |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 11.8m |
| Τάση | 132kV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Όνομα Προϊόντος | πόλος δύναμης χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| Υλικό | SteelQ235, Q345 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 355 |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από το τοπ πόλο |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |