| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένη δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός 20m πόλοι εξοπλισμού διανομής Πολωνού δύναμης |
|---|---|
| Ύψος | 10m 15m 18m 20m |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Όνομα Προϊόντος | 11.8M ηλεκτρικός Πολωνός |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 11.8m |
| Τάση | 132kV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Όνομα Προϊόντος | 11.8M ηλεκτρικός Πολωνός |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 11.8m |
| Τάση | 132kV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Αριθμό μοντέλου | Ηλεκτρικός χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Galvanization πρότυπα | NFA91121 |
| Υλικό | Q345, Q235.GR65 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης (ASTM A123) |
| Συστατικό μήκος | 25mm 75mm |
| Όνομα Προϊόντος | 8M ηλεκτρική δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Τύπος ενταφιασμών ή flance |
| Ύψος | 8M 25M |
| Τάση | 10kv σε 400kv |
| Λειτουργία προϊόντων | Υποστήριγμα χάλυβα των καλωδίων ηλεκτροφόρων καλωδίων |
| Όνομα Προϊόντος | 8M ηλεκτρική δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Τύπος ενταφιασμών ή flance |
| Ύψος | 8M 25M |
| Τάση | 10kv σε 400kv |
| Λειτουργία προϊόντων | Υποστήριγμα χάλυβα των καλωδίων ηλεκτροφόρων καλωδίων |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρικός γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| Υλικό | SteelQ235, Q345 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 355 |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |
| Υλικό | Δύναμη παραγωγής Q235 Q345 περισσότερο από 235/345mpa |
|---|---|
| Χρώμα | εξατομικευμένες |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Καυτό Galvanization ισχίων |
| Συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Εγγύηση | 15years |
| Μορφή Πολωνού | Κωνικός, στρογγυλός, οκτάγωνος |
|---|---|
| Πάχος | 2.5mm 5mm |
| Ύψος | 25ft 90ft |
| Τάση | 10kv-220kv |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |