| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Συγκόλλησης | AWS D1.1 |
|---|---|
| Υλικό | Q345 |
| παράδοση | 20-30 ημέρες |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs εβδομάδα |
| Μάρκα | MilkyWay |
| Όνομα Προϊόντος | 11kv καυτή γαλβανισμένη σωλήνας μετάδοση δύναμης Πολωνού δύναμης χάλυβα πόλων γραμμών μετάδοσης |
|---|---|
| εφαρμογή | Διανομή δύναμης |
| Υλικό | Gr65 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 460 |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Πρότυπο | ASTM Α 123 |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Όνομα Προϊόντος | 11M ηλεκτρική δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| τοποθετημένος τύπος | Ενταφιασμός |
| Ύψος | 11m |
| Τάση | 10kv σε 400kv |
| Λειτουργία | Γραμμή μετάδοσης |
| Υλικό | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Τύπος | Ενταφιασμός |
| Επιφάνεια Treament | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Κώδικας προϊόντων | Ηλεκτρική δύναμη Πολωνός Glanvanized |
|---|---|
| Χρήση | 132kv γραμμή μετάδοσης |
| Ύψος | 27M 45M |
| Τάση | 10kv σε 400kv |
| Λειτουργία προϊόντων | Υποστήριγμα χάλυβα των καλωδίων ηλεκτροφόρων καλωδίων |
| Ύψος | 10 m |
|---|---|
| Τάση | 110 KV |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | Q345 345mpa |
| Χρήση | γραμμή μετάδοσης διανομής |
| Τύπος σύνδεσης | τύπος ενταφιασμών ή φλαντζών |
| Όνομα Προϊόντος | ηλεκτρικός χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός 10KV ~ 500KV HDG για τη γραμμή μετάδοσης δύναμης |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 12m |
| Τάση | 10KV ~ 500KV |
| Θεραπεία | Galvanization |