| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από το τοπ πόλο |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Σχέδιο του πόλου | ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| MOQ | " εμπορευματοκιβώτιο HQ ένα 40 |
|---|---|
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Εξουσία | 10kv~550kv |
| Τιμή όρος | EXW, ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CFR Ή CIF |
| Ανοχή | +/2% |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Πρότυπο | ISO 9001 |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Όνομα Προϊόντος | 18m γαλβανισμένος ηλεκτρικής δύναμης Πολωνού μετάλλων δύναμης χρησιμότητας πόλος ηλεκτρικής χρησιμότ |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | ISO9001 |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Ανοχή | +/2% |
| Υλικό | Κράμα |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Τύπος | ο ηλεκτρικός κύκλος εξαρτημάτων πόλων Πολωνών χρησιμότητας χάλυβα 43m εκλέπτυνε τη γαλβανισμένη ηλεκ |
|---|---|
| Χρώμα | Τάγμα |
| Δύναμη | 10 KV ~550 KV |
| Χρόνος ζωής | 50 έτη |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |