| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Στυλ | Γαλβανισμένος |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Όνομα προϊόντων | Χρησιμότητα Πολωνοί χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Galvanization | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από την κορυφή |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Στυλ | polygonal πόλος |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Πάχος | 4 mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| κοστούμι για | γραμμή διανομής ηλεκτρικής ενέργειας |
| Στυλ | Γαλβανισμένος |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Τύπος | Galvanization καυτής εμβύθισης 11.8M Gr65 χρησιμότητα Πολωνός 5mm χάλυβα πάχος τοίχων για τη γραμμή |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Όνομα Προϊόντος | πόλοι χρησιμότητας χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης δύναμης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Δυναμικό ηλεκτρικής ενέργειας | 220KV |