| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από την κορυφή |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από το τοπ πόλο |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Σχήμα | Κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, Columniform, polygonal ή κωνικός |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Tolance του dimenstion | +-2% |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρική δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Διατηρήστε | Εύκολος διατηρήστε |
| όνομα | Τυποποιημένος 15m ηλεκτρικός πόλος χάλυβα στηλών της Μαλαισίας με FRP και τα σημάδια |
|---|---|
| Σχεδιασμός | 15m 510kg 2sections |
| Ύψος | 15m |
| thickenss | 7.2mm |
| Φορτίο σχεδίου | 510KG |
| Τύπος | 33kv 10m ηλεκτρική δύναμη Πολωνός Πολωνού δύναμης χάλυβα γραμμών μετάδοσης για τον πύργο Πολωνού χάλ |
|---|---|
| Χρώμα | οποιοδήποτε |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Στυλ | πολυγωνικός πόλος |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Δάχος | 4 χιλιοστά |
| Ταχύτητα ανέμου | 160 χλμ. την ώρα |
| Δωμάτιο για | γραμμή διανομής ηλεκτρικής ενέργειας |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Οπτική συνέλευση του προσαρτήματος φωτισμού | IP 65 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | πόλοι χρησιμότητας χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Πιστοποιητικό | ISO9001/BV/ |
| Δυναμικό ηλεκτρικής ενέργειας | 10kV σε 220kV |