| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Όνομα προϊόντων | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχέδιο | Προσαρμοσμένος |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ύψος | 10m25m |
|---|---|
| Υλικό | Gr65 |
| Αξεσουάρ | Αναρρίχηση της σκάλας |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization ζωγραφική σκονών πίσσας |
| Τύπος | σωληνοειδής ηλεκτρική δύναμη Πολωνός πόλων χρησιμότητας δύναμης μετάλλων για τον πύργο πόλων χάλυβα |
|---|---|
| Συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Galvanization πρότυπα | ASTM A123 |
| Χρώμα | οποιοδήποτε |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Τύπος | Ηλεκτρική δύναμη Πολωνοί μετάλλων Πολωνού δύναμης χάλυβα χάλυβα μετάλλων για 10M 33kv τη γραμμή μετά |
|---|---|
| Χρώμα | οποιοδήποτε |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Όνομα προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχέδιο | προσαρμοσμένος |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ζεστή γαλβάνωση |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ύψος | 10m25m |
|---|---|
| Υλικό | Gr65 |
| Αξεσουάρ | Αναρρίχηση της σκάλας |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization ζωγραφική σκονών πίσσας |
| Ύψος | 10m25m |
|---|---|
| Υλικό | Gr65 Q345 |
| Αξεσουάρ | μπουλόνια αγκύρων τοπ ΚΑΠ |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization ζωγραφική σκονών πίσσας |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Τύπος | Galvanization |
|---|---|
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |