| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Πρότυπο | ASTM Α 123 |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 25ft70ft |
| Τάση | 132kV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Ύψος | 11m |
|---|---|
| Υλικό Πολωνού | Steel Plate |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 460mpa |
| Χρήση | γραμμή μετάδοσης ηλεκτρικής δύναμης |
| Τύπος σύνδεσης | τύπος ενταφιασμών ή φλαντζών |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρικός γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| Υλικό | SteelQ235, Q345 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 355 |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |
| Όνομα Προϊόντος | Προσαρμοσμένος πολυ-κυκλωμάτων γωνίας τύπων ηλεκτρικός χάλυβας Πολωνών χάλυβα σωληνοειδής Q235 |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 25ft70ft |
| Τάση | 110KV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Ύφος | Galvanization |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Όνομα Προϊόντος | Μέση ισχύς Πολωνός χάλυβα Connics γραμμών μετάδοσης τάσης με τη δύναμη 450 MPA παραγωγής |
|---|---|
| Δύναμη | 10kv-220kv |
| Υλικό | ASTM A572 Gr65 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization και πίσσα |
| Πρότυπα Glavanization | Υπολογίστε κατά μέσο όρο περισσότερο από 86um |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρικός γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| Υλικό | SteelQ235, Q345 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 355 |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |
| Δύναμη | 69kv |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Ονομασία προϊόντος | Στύλος από γαλβανισμένο χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| Σχέδιο | Προσαρμοσμένο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης ζωγραφική |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |