| Τύπος | 10M 33kv ηλεκτρική δύναμη Πολωνός χάλυβα γραμμών μετάδοσης για τη γραμμή μετάδοσης |
|---|---|
| Χρώμα | οποιοδήποτε |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Τύπος | 10M 33kv ηλεκτρική δύναμη Πολωνός χάλυβα γραμμών μετάδοσης για τη γραμμή μετάδοσης |
|---|---|
| Χρώμα | οποιοδήποτε |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Πάχος | 1mm 30mm |
|---|---|
| Μορφή | Κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, Columniform, polygonal ή κωνικός |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Τύπος | ηλεκτρική δύναμη Πολωνός polygonal ή υψηλής τάσης conicla για τη γραμμή μετάδοσης |
|---|---|
| Συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Galvanization πρότυπα | ASTM A123 |
| Χρώμα | οποιοδήποτε |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Τύπος | ηλεκτρική δύναμη Πολωνός Πολωνού δύναμης χάλυβα polygonal ή υψηλής τάσης conicla για τη γραμμή μετάδ |
|---|---|
| Συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Galvanization πρότυπα | ASTM A123 |
| Χρώμα | οποιοδήποτε |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Σχήμα | Κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, Columniform, polygonal ή κωνικός |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Tolance του dimenstion | +-2% |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από το τοπ πόλο |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |