| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από την κορυφή |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Ύψος | 25FT-45FT |
|---|---|
| Μορφή Πολωνού | Hexadecagon |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Φορτίο | 5kN |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από την κορυφή |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Ύψος | 18 μ |
|---|---|
| Τάση | 132 kv |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 345 ή 460mpa |
| Φορτίο | 12.5 KN |
| Πάχος | πάχος τοίχων 4mm |
| Ύψος | 11.8 μ |
|---|---|
| Χρήση | πύργος ηλεκτρικής δύναμης |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 345 ή 460mpa |
| Φορτίο | 50KN |
| Πάχος | πάχος τοίχων 6mm |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |
| Υλικό | Q345 |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Galvanization πάχος | Μέσος όρος 86μm |
| Πρότυπο | ISO |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Ύψος | 8m |
|---|---|
| τοπ πιάτο | Steel Plate |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Φορτίο | 2.5KN |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Ύψος | 16 μ |
|---|---|
| Τάση | 132 kv |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 345 ή 460mpa |
| Φορτίο | 10KN |
| Πάχος | πάχος τοίχων 4mm |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Πρότυπο | ISO9001-2008 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWSD 1.1 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization |