| Υλικό | ASTM 572 βαθμός 50 με η δύναμη τουλάχιστον 345mpa |
|---|---|
| Τύπος | Γαλβανισμένη υψηλή εκτατή ηλεκτρική δύναμη Πολωνός 12.2m |
| Σχήμα | οκτάγωνος |
| Ύψος | 835m |
| Galvanization πρότυπα | η καυτή εμβύθιση το inaccordance με ASTM A123 με το πάχος ≥ 86μm |
| Όνομα Προϊόντος | πόλοι χρησιμότητας χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης δύναμης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Δυναμικό ηλεκτρικής ενέργειας | 220KV |
| εφαρμογή | Μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πάχος | 130mm |
| Προστατευτικό επίπεδο | IP65 |
| Σχήμα | octaginal |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | 70FT 75FT |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πάχος | 130mm |
| Προστατευτικό επίπεδο | IP65 |
| Υλικό | Q345, Q235 |
|---|---|
| Ύφος | galvanization |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Ειδικότητα | 70120ft |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Δάχος | 1-30 mm |
| Προστατευτικό επίπεδο | IP65 |
| Ονομασία προϊόντος | Σιδηροδρομικοί πόλοι υψηλής ανοχής 10KV για τερματικές συνδέσεις στην πλευρά υψηλής τάσης ενός μετασ |
|---|---|
| Υλικό | Q235 Q345 GR65 SS400 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345Mpa |
| Ελάχιστη τελευταία εκτατή δύναμη | 490MPA |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | 620MPA |
| Υλικό | Q345, Q235 |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Υλικό | Q345, Q235 |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Υλικό | Q345, Q235 |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |