| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | 150m |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πάχος | 130mm |
| Προστατευτικό επίπεδο | IP65 |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | NEA NGCP NPC |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πάχος | 130mm |
| Προστατευτικό επίπεδο | IP65 |
| Υλικό | Q355 GR50 GR65 |
|---|---|
| Σχεδιασμός | ενάντια στο βαθμό 8 σεισμού |
| Ύψος | 20120ft |
| Πάχος | 1-30 mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Ύψος | CUSTOMIZAD |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρο επίστρωμα |
| Πάχος | 1mm30mm |
| Επιφάνεια επεξεργασίας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| CERFIFITION | ISO9001: 2008 |
| Υλικό | Q345 |
|---|---|
| Μήκος | 45FT |
| Πάχος | 3mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 30M/S |
| Οπτική συνέλευση του προσαρτήματος φωτισμού | IP65 |
| Ύψος | 630m |
|---|---|
| Εξουσία | 10-550kv |
| αγοράς | Philppines, Αφρική |
| Πάχος | 130mm |
| Υλικό | δύναμη παραγωγής περισσότερο από 345mpa 460mpa |
| Τύπος | Τυποποιημένο ηλεκτρικό galvanizion καυτής εμβύθισης πόλων 25FT 30FT 35FT 40FT Φιλιππίνες NEA |
|---|---|
| Ύφος | Galvanization |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Κοστούμι για | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Τύπος | 25FT 30FT 35FT 40FT Φιλιππίνες |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Δωμάτιο για | ΔΙΑΝΟΜΗ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΈΡΓΕΙΑΣ |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Τύπος | 25FT 30FT 35FT 40FT Φιλιππίνες |
|---|---|
| Στυλ | Γκαλβάνιση |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Δωμάτιο για | ΔΙΑΝΟΜΗ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΈΡΓΕΙΑΣ |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Υλικό | Gr65 |
|---|---|
| ORIJIN | Jiangsu Yixing |
| Συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Τάση | 220KV-550KV |
| Σχήμα | ΚΥΚΛΟΣ, ΠΟΛΥΓΩΝΟ |