| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | NEA 25FT 30FT 35FT 40FT |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πάχος | 3mm 2.75mm |
| Προστατευτικό επίπεδο | IP65 |
| όνομα | 25ft 100ft χαμηλοί valtage πόλοι χάλυβα των ΦΙΛΙΠΠΙΝΩΝ ηλεκτρικοί με τα όπλα γωνίας |
|---|---|
| Χρώμα | οποιοδήποτε |
| Μήκος | 25FT100FT |
| δοκιμής | Δοκιμή φορτίων |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Ειδικότητα | 35 FT |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζεστή γαλβάνωση |
| Δάχος | 1-30 mm |
| Επίπεδο προστασίας | IP65 |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Σχήμα | Polygonal |
| Δυναμικό ηλεκτρικής ενέργειας | 10kV σε 220kV |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Μήκος ανά τμήμα | Μέσα σε 14 μέτρο που διαμορφώνει μιά φορά |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Σχήμα | Polygonal κύκλος |
| Δυναμικό ηλεκτρικής ενέργειας | 10kV - 220kV |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Υλικό | Q345, Q235 |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Galvanization πρότυπα | IS2629-1985, BS729-1971 |
| Υλικό | Q234 Q345 Q460 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Ύψος | 10100m |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| ΥΛΙΚΟ | Q345 |
|---|---|
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ | ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΔΥΝΑΜΗΣ |
| ΧΡΩΜΑ | ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΜΕΝΟΣ |
| ΥΨΟΣ | 9m |
| ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΣ | GALVANIZATION ΚΑΥΤΗΣ ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ |
| Όνομα | Οκτάγωνος πόλος δύναμης χάλυβα 69KV ηλεκτρικός |
|---|---|
| Υλικό | ASTM 572 βαθμός 50 με η δύναμη τουλάχιστον 345mpa |
| Τύπος | Οκτάγωνος πόλος δύναμης χάλυβα 69KV ηλεκτρικός |
| Μορφή | Οκτάγωνος |
| Ύψος | 835m |
| όνομα | 86KV γαλβανισμένη υψηλή εκτατή ηλεκτρική δύναμη Πολωνός 11m |
|---|---|
| Υλικό | ASTM 572 βαθμός 50 με η δύναμη τουλάχιστον 345mpa |
| Τύπος | 86KV γαλβανισμένη υψηλή εκτατή ηλεκτρική δύναμη Πολωνός 11m |
| Σχήμα | οκτάγωνος |
| Ύψος | 835m |