| Υλικό | Q345, Q235 |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Υλικό | Q345, Q235 |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Ύψος | 20100ft |
|---|---|
| Δύναμη | 69KV |
| Αγορά | Philppines, Αφρική |
| Πάχος | 130mm |
| Υλικό | δύναμη παραγωγής περισσότερο από 345mpa 460mpa |
| Υλικό | Gr65 |
|---|---|
| εφαρμογή | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.75mm |
| Σχήμα | Πολύγωνο |
| Galvanization | ASTM A123 |
| ύψος | 15 μέτρα |
|---|---|
| Δύναμη | 10-550kv |
| Αγορά | Μπανγκλαντές |
| Δάχος | 4 mm/5 mm |
| Υλικό | GR65 αντοχή απόδοσης τουλάχιστον 460mpa |
| Ύψος | 15m |
|---|---|
| Δύναμη | 10-550kv |
| Αγορά | Μπανγκλαντές |
| Πάχος | 4mm/5mm |
| Υλικό | GR65 δύναμη παραγωγής περισσότερο από 460mpa |
| Ύψος | 15m |
|---|---|
| Δύναμη | 10-550kv |
| Αγορά | Μπανγκλαντές |
| Πάχος | 4mm/5mm |
| Υλικό | GR65 δύναμη παραγωγής περισσότερο από 460mpa |
| Ύψος | 20100ft |
|---|---|
| Δύναμη | 69KV |
| Αγορά | Philppines, Αφρική |
| Πάχος | 130mm |
| Υλικό | δύναμη παραγωγής περισσότερο από 345mpa 460mpa |
| Υλικό | q235 q345 gr65 |
|---|---|
| Υψόμετρο | 60FT |
| Δάχος | 5 χιλιοστά |
| Τετάρτη | 69kv-550kv |
| ΔΕΣΜΟΥΣΗ | AWS D1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | πόλοι μετάδοσης χάλυβα |
|---|---|
| Δύναμη | 10 KV ~550 KV |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Μέγεθος φλαντζών | 450mm |
| Πάχος τοίχων | 3 χιλιοστά |