| Ειδικότητα | 150m |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζεστή γαλβάνωση |
| Δάχος | 1-30 mm |
| Προστατευτικό επίπεδο | Διάκριση IP65 |
| Υψόμετρο | 15 μέτρα |
|---|---|
| Δύναμη | 10-550kv |
| Αγορά | Μπανγκλαντές |
| Δάχος | 4 mm/5 mm |
| Υλικό | GR65 αντοχή απόδοσης τουλάχιστον 460mpa |
| Όνομα Προϊόντος | Η διανομή NEA 25FT 30FT 35FT 40FT 45FT γαλβάνισε το χάλυβα Πολωνός για 11kv τη μετάδοση δύναμης |
|---|---|
| Galvanization πρότυπα | ASTM A123 |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Υλικό | Q234 Q345 GR65 |
|---|---|
| Ύψος | Προσαρμοσμένο αίτημα |
| certifition | ΤΟΥ BV |
| Πάχος | 1mm30mm |
| Μορφή | Οκτάγωνος |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Σχήμα | Polygonal κύκλος |
| Δυναμικό ηλεκτρικής ενέργειας | 10kV - 220kV |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Σχήμα | Γύρου |
| Δυναμικό ηλεκτρικής ενέργειας | 10kV - 220kV |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Υλικό | GR50 |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Σχήμα | Polygonal κύκλος |
| Δυναμικό ηλεκτρικής ενέργειας | 10kV - 220kV |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | 35FT NEA |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πάχος | 130mm |
| Προστατευτικό επίπεδο | IP65 |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | 1-50M |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πάχος | 130mm |
| Προστατευτικό επίπεδο | IP65 |
| Όνομα Προϊόντος | πόλος ηλεκτρικής δύναμης |
|---|---|
| Σχήμα | Γύρου |
| Δυναμικό ηλεκτρικής ενέργειας | 10kV σε 220kV |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Υλικό | GR50 |