| Υλικό | Q235 Q345 GR50 GR65 |
|---|---|
| Πιστοποίηση | ISO BV |
| Ύψος | 25ft 30ft 35ft |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Δάχος | 4mm |
| Τύπος | Τυποποιημένοι σιδηροδρομικοί πόλοι για γραμμές διανομής 69kV από 25ft έως 40ft |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δάχος | 2.5mm16mm |
| Τελειωμένη επιφάνεια | Τεχνητά υλικά |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | 35ft |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πάχος | 130mm |
| Προστατευτικό επίπεδο | IP65 |
| όνομα | facrory τιμή πόλων χάλυβα 25FT 2.5mm Φιλιππίνες NEA τυποποιημένη ηλεκτρική |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Ένα τμήμα |
| Ύψος | 25ft |
| thickenss | 2.5mm |
| Φορτίο σχεδίου | 300kg |
| Όνομα Προϊόντος | NEA 25FT 30FT 35FT 40FT 45FT γαλβάνισε το χάλυβα Πολωνός με 11kv τη διανομή μετάδοσης δύναμης |
|---|---|
| Galvanization πρότυπα | ASTM A123 |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Υλικό | Q345, Q235 |
|---|---|
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Κοστούμι για | ΔΙΑΝΟΜΗ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΈΡΓΕΙΑΣ |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Όνομα προϊόντων | Γαλβανισμένη δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτροφόρο καλώδιο |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Ανοχή της διάστασης | +-2% |
| Χρόνος ζωής | 50 έτη |
| Όνομα προϊόντων | Γαλβανισμένη δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτροφόρο καλώδιο |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Ανοχή της διάστασης | +-2% |
| Χρόνος ζωής | 50 έτη |
| Ονομασία προϊόντος | Γαλβανισμένη δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτροφόρο καλώδιο |
| Δάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Ανοχή της διάστασης | +-2% |
| Χρόνος ζωής | 50 έτη |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | 40ft |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πάχος | 130mm |
| Προστατευτικό επίπεδο | IP65 |