| Τύπος | 132kv δύναμης χρησιμότητας ηλεκτρικός πόλος χάλυβα πόλων polygonal γαλβανισμένος πύργος |
|---|---|
| Κοστούμι για | διανομή electriccity |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Σχέδιο του πόλου | ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Ανοχή διάστασης | + - 2% |
| Όνομα προϊόντων | Δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| Υλικό | S355JR= ASTM A572 Gr50 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 345 |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρικός γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| Υλικό | SteelQ235, Q345 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 355 |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρικός γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| Υλικό | SteelQ235, Q345 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 355 |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |
| Υλικό | Q345 |
|---|---|
| Πάχος | 2.75mm |
| Συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Πρότυπο | NEA |
| Εξουσιοδότηση | 5 χρόνια |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρική δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| Πάχος | 310mm |
| Υλικό | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Τύπος | Ενταφιασμός |
| Επιφάνεια Treament | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Υλικό | q235 q345 gr65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Χρώμα | τελωνειακή απαίτηση |
| επιφάνεια treament | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Υλικό | q235 q345 gr65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Τύπος | Ενταφιασμός |
| επιφάνεια treament | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Υλικό | Q234 Q345 GR65 |
|---|---|
| Ύψος | Προσαρμοσμένο αίτημα |
| certifition | ΤΟΥ BV |
| Πάχος | 1mm30mm |
| Μορφή | Οκτάγωνος |