| Τύπος | Galvanization |
|---|---|
| Εξουσία | 10kv~550kv |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένη ηλεκτρική δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής δύναμης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Πάχος τοίχων | 136mm |
| waranty χρόνος | 15 έτη |
| όνομα | Τυποποιημένος 15m ηλεκτρικός πόλος χάλυβα στηλών της Μαλαισίας με FRP και τα σημάδια |
|---|---|
| Σχεδιασμός | 15m 510kg 2sections |
| Ύψος | 15m |
| thickenss | 7.2mm |
| Φορτίο σχεδίου | 510KG |
| Υλικό | Q345, Q235 |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Υλικό | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35 m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Τύπος | Ταφή |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Τύπος | Galvanization |
|---|---|
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Τύπος | Galvanization |
|---|---|
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Υλικό | δύναμη παραγωγής περισσότερο από 345mpa |
|---|---|
| Επιφάνεια | galvanization.average επένδυση περισσότερο από 80um |
| Χρόνος ζωής | 50 έτη |
| Ανοχή διάστασης | + - 2% |
| Σχέδιο του πόλου | ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| όνομα | 69kv Q235 Q345 χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα μετάδοσης poels με τα διαγώνια όπλα |
|---|---|
| Πάχος | 3mm 4mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πρότυπο | ISO |
| Torlance | + - 2% |